O nás

Milí priatelia, srdečne vás vítame na našej web stránke, dúfame že Vás zaujme niektorý z pútnicko-poznávacích zájazdov z našej ponuky.

Od roku 1996 sa venujeme objavovaniu a spoznávaniu mariánskych pútnických miest a miest spojených so životom svätých v Európe, Strednej Amerike a Ázii.  Ako prvý sme začali organizovať pútnický zájazd k Panne Máriií Guadalupskej do Mexika. V našej ponuke určite zaujme veľmi vyhľadávaný zájazd do Libanonu, k hrobu známeho libanonského svätca a pustovníka Charbela, na ktorého príhovor už veľa pútnikov obdržalo množstvo milostí a získalo zázraky uzdravenia.

Čo človek dokáže obetovať Bohu a do akej mieri sa premôcť a siahnuť možno aj na dno svojich ľudských síl? To môže zistiť nejeden účastník Pešej púte do Compostely, ktorý s ruksakom na chrbte a v modlitbe prekonáva kilometer po kilometri úskalia Galicie až dosiahne vytúžený cieľ tejto cesty – impozantné mesto Santiago de Compostela, ktoré v útrobách katedrály, ukrýva ostatky apoštola sv. Jakuba. Aj touto púťou sme ako prvý na Slovensku začali napodobňovať putovanie dávnych predkov, ktorí putovali pešo, alebo v lepšom prípade na koni.

Neodmysliteľnou súčasťou našej ponuky sú aj miesta zjavení Panny Márie. K tým najznámejším bezpochyby patria Fatima, Lurdy a Medžugorie, kde sa Panna Mária vizionárom zjavuje aj v súčasnosti.

Rím, večné mesto, spolu s Vatikánom každoročne navštívi veľké množstvo pútnikov nielen kvôli veľkoleposti a histórii, ktorou Rím bezpochyby prekypuje, ale pre každého pútnika predovšetkým pre stretnutie na audiencií so svätým otcom, ktoré je určite pre každého nezabudnuteľným zážitkom na celý život.

Čo viac dodať?

 

Poďte, putujte a objavujte miesta milostí, požehnania a Božej prítomnosti.

CK Slavtour

Kontakt:

Kempelenova 3413/15, 010 15 Žilina

IČO: 34355961 DIČ: 1020062824

ckslavtour@ckslavtour.sk

+421 907 839 212